Faqe kryesore arrow Politikë
Politika shqiptare
Filter     Order     Display # 
 Date Item Title Hits
05 Prill 2013 Peticion kryetarëve të PBK dhe PBKD 18242
29 Mars 2013 Është koha për bashkim 18001
05 Qershor 2012 Nevoja për një politikë të qytetëruar 3532
25 Mars 2012 Vizitat e zyrtarëve shqiptarë në Uashington 5126
21 Prill 2011 Përse duhet votuar për Partinë Balli Kombëtar 5924
24 Maj 2010 Edukimi politik 3021
08 Korrik 2009 Z. Alimadhi, është koha për të dhënë dorëheqjen 4512
08 Korrik 2009 PDI përfaqësohet në Parlament 3483
02 Korrik 2009 Problemet e kodit të ri zgjedhor 3803
01 Qershor 2009 LISTA E PLOTË E KANDIDATËVE TË PBK PËR ZGJEDHJET E 28 QERSHORIT 2009 7294
21 Prill 2009 Balli Kombëtar (PBK) përcakton këtë javë aleancat 3403
31 Mars 2009 Balli Kombëtar në politikën post-komuniste shqiptare: 1990 - 2009 5127
04 Shkurt 2009 "Poli i Lirisë" fton PBK ne koalicion 4135
21 Janar 2009 Balli Kombëtar rrezikon të mos marrë pjesë në zgjedhjet e qershorit 4041
15 Janar 2009 Deklarate per mediat e PLL 3170
14 Gusht 2008 Komunikatë për media nga komiteti i Ballit Kombetar në Malishevë 3522
28 Korrik 2008 DEKLARATË POLITIKE 7425
21 Korrik 2008 Deklaratë publike 3527
15 Maj 2008 Letër nga lexuesit: PBK të afrojë njerëz të aftë dhe të ndershëm! 3441
09 Maj 2008 KUSHTETUTA DHE POLITIKA E DITES 4888
14 Prill 2008 Sa sht i involvuar Samarxhiqi n destabilizimin e gjendjes s siguris n Kosov?! 3539
14 Prill 2008 DIPLOMACI: Ambasadoret e shteteve arabe diskutojne per Kosoven me Avni Dervishin 3808
24 Mars 2008 Krkes drejtuar Kshillit Kombetar 4196
11 Janar 2008 Standartet e qeveritareve te qeverise Berisha 3388
09 Dhjetor 2007 Demagogjia e radhs mbi reformn n drejtsin shqiptare 4189
28 Nentor 2007 President apo monark mesjets 3627
02 Tetor 2007 S shpejti mblidhet Kongresi i Ballit Kombtar 3728
21 Shtator 2007 Letra nga lexuesit: PBK te jete me aktive per Kosoven 4158
01 Gusht 2007 Urime Presidentit t ri 3657
30 Maj 2007 Prse duhet t zgjidhet Jozefina Topalli Presidente ? 7898
21 Maj 2007 Komunikat e Komitetit t Ballit Kombtar Gjermani 5065
15 Maj 2007 Komunikat 3803
24 Prill 2007 Komunikat e komitetit t Ballit Kombtar Gjermani 8238
24 Prill 2007 Pr k punon qeveria shqiptare e kryeministrit Berisha 4650
18 Prill 2007 Nj parlament bikameral; Prse pikrisht tani? 4122
02 Prill 2007 Komunizmi eshte kanceri,lum ai qe nuk e fut ne shpirt! 8086
02 Mars 2007 KERKOJME LIRIMIN PA KUSHTE!!! 5115
25 Shkurt 2007 Berisha t mos luaj me emrin e Ballit Kombtar! 6196
23 Shkurt 2007 Rezultate inkurajuese t Ballit Kombtar n zgjedhjet vendore 4820
22 Janar 2007 Leter e hapur Pandeli Majkos 9080
02 Janar 2007 Kushtetuta dhe Presidenti i Republikes dinjiteti i Kombit apo... 5630
02 Janar 2007 Politikant shqiptar dhe Urtsia e Solomonit pa urtsi 4430
12 Dhjetor 2006 Ja pse jo diaspora 3863
20 Nentor 2006 Historia e zhvillimit nuk i fal vonesat 4784
23 Tetor 2006 Balli Kombtar vendos kushte pr aleancn me PD 5141
23 Tetor 2006 Hapja e dosjeve; bekim apo mallkim? 5304
16 Tetor 2006 Ismail Kadare kërkon që të hapen dosjet e komunizmit 44273
02 Tetor 2006 Media "pron" e publikut 12992
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 - 48 of 48
International
English
Faqe interaktive
Sondazhe
Cilën strategji duhet të ndjekë aktualisht Kosova?