Faqe kryesore arrow Arti
Arti
Filter     Order     Display # 
 Date Item Title Hits
05 Prill 2011  Madhështia e të Lumes Nënë Tereza në tematiken e veprave të skulptorit Vasil Rakaj 3147
04 Gusht 2009 Fotografi dhe histori 3695
08 Korrik 2009 Dilemë e krijimit 3283
08 Korrik 2009 Krijimtaria e Abdyl Abdylit 3528
11 Qershor 2009 Koncert madhështor i muzikës klasike në New York 4379
26 Mars 2009 "Rranë këmbanat në Nju Jork!" 3692
05 Mars 2009 Pikturoj jo njerëzit, por botën e tyre të brendshme 3635
30 Dhjetor 2008 Ndikimi i një fotografie 3515
28 Nentor 2008 Valset shpirtërore në penel 4045
05 Dhjetor 2007 Ambasada n Rom kthehet n Galeri Arti me rastin e Festes se Pavaresise 4898
21 Shtator 2007 Edicioni XI i Festivalit Ndrkombtar t Poezis Ditt e Naimit 4014
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 - 11 of 11
International
English
Faqe interaktive
Sondazhe
Cilën strategji duhet të ndjekë aktualisht Kosova?