Faqe kryesore arrow Shoqëria
Shoqëria
Filter     Order     Display # 
 Date Item Title Hits
30 Korrik 2011 Deficiti i demokracise 4490
21 Dhjetor 2010 Dhjetori i shqiptarëve 3712
19 Tetor 2010 Urbanistika e Tiranës dhe Prishtinës 4577
04 Shtator 2010 Përjetësimi i Nënë Terezës në veprën "Engjëll vuajtje dhe shprese" 5342
04 Maj 2010 Toleranca fetare, dhuratë e çmuar e shqiptarëve 9721
22 Janar 2010 Mjaft më "Zoti të dhashtë" 4007
15 Shtator 2009 Le të zgjedhim jetën dhe jo vdekjen! 4275
06 Shtator 2009 Peticion kundër gjakmarrjes 3968
27 Qershor 2009 Gazetat partiake, paradokse 4665
01 Qershor 2009 Individë dhe shoqërorë 3341
21 Prill 2009 Rinia viktimë, jo e kalbëzuar 3735
23 Dhjetor 2008 Peticion për ç'rrënjosjen e Kanunit 3716
27 Nentor 2008 KANUNI I NEGLIZHENCËS 3216
18 Nentor 2008 Hakmarja, fenomen që duhet zhdukur 4625
03 Nentor 2008 Lorka dhe pse pa varr, ka fituar pavdekesine 3594
03 Nentor 2008 Transparencë virtuale 3599
14 Tetor 2008 Pak ndershmëri 3728
24 Shtator 2008 Besnikëri shoqërore 3773
28 Nentor 2007 Letr e hapur nga Jozefina Topalli 4218
22 Nentor 2007 Autoriteti dhe autoritarizmi 4864
22 Nentor 2007 Koh pa realitet 3642
15 Korrik 2007 Kush ka frik nga kthimi i trurit? 4865
21 Maj 2007 Historia, por edhe trauma historike q duhet trajtuar 4466
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 - 23 of 23
International
English
Faqe interaktive
Sondazhe
Cilën strategji duhet të ndjekë aktualisht Kosova?