Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Çeshtja Kombetare arrow Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Zaret u hodhën, AKSH ekziston PDF Print E-mail
10 Tetor 2007
Article Index
Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
Page 6
Komente

Koment nga GUEST më 2007-11-07 17:16:02
hallall ju koft jetoft gjithmon ushtria jon uck

Koment nga GUEST më 2007-11-07 17:17:35
ju lumt AKSH ju prsh nga gjermania .Fatmiri

Koment nga GUEST më 2007-11-07 17:29:19
Mendoj se me shum se kurr nje her i nvojitet uniteti popullit ton, ne nuk jemi popull i madh andaj edhe me se shumti i frigohemi "zhdukjes" andaj cdo forc ushtarake apo politike e formuar apo e organizuar, na forcon dhe gjithsesi duhet edhe te na bashkoj ne rrugen e shenjet ne lirin e plot tonen.  
Andaj nuk du te shtoj me shum vetem se ju lumt juve 
 
Nje bashkatdhetar nga drenica

Koment nga GUEST më 2007-11-11 14:08:49
N ditn e sodit vec ai cka nuk e dallon tmiren nga e keqja  
mund ti urrej "Djemt Shqiptar" ose ai qe nuk ja don te miren vetvetes ai nuk edon skend 
...........GJITHMON ME TY DERI NE PIKEN E FUNDIT.......... 
..............................GATI PER ME VDEK............................. 
"KUR SHQIPONJA E HUMB GJAKUN KREJT SHQIPTART ZGJOHEN ME NXJERR HAKUN"

Koment nga GUEST më 2007-11-11 14:13:26
respekt AKSH ,sukses dhe shtrirje edhe me te madhe sepse eshte koha e fundit qe ta shpetojme kombi 
atedheun,e ta ndertome njeher e pergjithmon SHQIPERIN ETNIKE

Koment nga GUEST më 2007-11-11 14:13:41
ju pershendes jam ni ish ushtar i ushtris qlirimtare kombtare ju pershendes perzemersisht veq perpara une quhem naim jam nga maqedonija ju urujoj sukses edhema tane

Koment nga GUEST më 2007-11-11 14:16:36
JU PER SHENDES AKSH . 
JU JENI E ARDHMJA E KOMBIT SHQIPTA  
PO TA DINI SE KA EDHE NE KOSOV MAJKOVIQA SI AJ NE SHQIPRETI PANDELI MAJKO 
EDHE NE KOSOV KA ..POR PUN EMADHE 
POR UN KAM PRIT QE EDHE BALLI KOMBETAR DOTE DEL ME NJE DEKLARAT 
....ME RRESPEKT AGRONI ..PRISHTIN

Koment nga GUEST më 2007-11-17 16:34:14
ju lumt AKSH kisha dashur tu bashkangjitem juve pa umbur as edhe nje sekond ju lutem me shkruani ne

Koment nga GUEST më 2007-11-17 16:36:58
Shqiptaret politikane frikesohen nga humbja e miqesise me shtetet qe na rrethojne duke harruar se nuk ka ngelur gje tjeter vetse te zaptojne dhe Tiranen . . . . Keshtu qe vellezerit tane, gjaku jone dhe shpresa e vetme qe kemi te mbrojme njeri tjetrin eshte perkrahja e AKSH qe nuk duhet ta shohim si ndonje grup ose organizate sepse jemi ne qe formojme kete bashkim kombetar dhe duhet te jemi ne te gjithe Shqiptaret AKSHja

Koment nga GUEST më 2007-11-17 16:37:16
u pershendes agimi a mund te me tregoni se ku gjendeni kam deshir tju bashkangjitem roft a k shInternational
English
Faqe interaktive