Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Çeshtja Kombetare arrow Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Zaret u hodhën, AKSH ekziston PDF Print E-mail
10 Tetor 2007
Article Index
Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
Page 6
Komente

Koment nga GUEST më 2007-11-17 16:38:06
ju lumt juve djemt e kombit shqiptar ndokush zoti ju dhasht gjitha te mirat ne jet se me te vertet jeni nje ushtri me mir dhe e rrespektuar nga populli jon shqiptar nuk ju don edhe nuk ju rrespekton vetem aj person qe vetes i thot shiptar e me gjak asht maqedon ne si popull ju dojm gjithve deren hapur e keni ne maqedoni te ne edhe ashtu ne shqiperi e mal te zi e kosov zoti ju ndihmoft me gjith forcen qe e keni juve aksh edhe gafur adilin me rrespekt kuamnova

Koment nga GUEST më 2007-11-18 00:57:23
Pik se pari i pershendes te gjith antaret dhe simpatizuesit te AKSH.Ju lumt .Me respekt te vecant per ju.S e vetem burra si ju ja zbardhin fetyren kombit ton.Un jam nga Maqedonija dhe jam i gatshem tju bashkengjitna ne cdo moment.Pershendetje dhe repekt t e vecant.

Koment nga GUEST më 2007-11-18 01:01:00
ju pershendes aksh jeni shum fenomenal kam ndjenja te jem pran jush qe te jem nje e ardhme ma e mir per kombin shiptar ju deshiroj fat ne rrug te drejt mentori nga skenderaj add

Koment nga GUEST më 2007-11-18 01:04:24
JU LUMT ORE HEROJT EGJALL VETEM PERPARA SE POPULLI ASHT ME JU HASMIN NE GYK TE PUSHKES

Koment nga GUEST më 2007-11-18 01:07:04
Respekt per AKSH shume te forte jon

Koment nga GUEST më 2007-11-19 16:15:44
ARTAN AHMETI RRNOFT BASHKIMI KOMTAR SHQIPTAR 

Koment nga GUEST më 2007-11-19 16:16:25
rroft AKSH-ja veq me juve Shqiperia do te behet e bashkuar ju lumte,ata qe na qujn terorista,ata jon vet asi njerez,  
hallall ju qoft gimi

Koment nga GUEST më 2007-11-19 16:17:09
pershendetje nga londra . jeni ejka e kombit dhe jemi krenare per punen dhe luften tuaj . nje sygjerim zgjerojeni aksh me anetare te rinje se shikoj se shum si puna ime deshirojne qe ti bashkangjiten kesaje ideje email eshte

Koment nga GUEST më 2007-11-22 12:13:22
Armata Kombetare Shqiptare do te jet ushtria eh pare edhe eh mram qe do ti bashkon trojet shqiptare ni her eh pergjithmon (Shqipri.Kosov.Maqedoni.Mal te Zi /Preshev Medvegj Bujanovc e Qamri) Ni gje me pelqen edhe mburrem dhe jam krenare kur i shof ato pamje te tyre qe nuk osht ni ushtri eh pa organizuar edhe nje ashtu ushtri me kallash siq ishete ushtrija qlirimtare por tash AKSh-ja shikoni more vllazen qfar armatimi kan Nrrovt Eh Kovy Armata Kombtare Shqiptare per Bashkimin eh Trojeve shqiptare.jam Bekimi Nga Boston from Unitet States

Koment nga GUEST më 2007-11-22 12:14:35
ju lus te me pergjigjeni dua qe te ju bashkangjitemi aradhave te AKSH jam 32 vjeqar dhe ish pjesmares ne UCK ne luften e kosoves dhe kam pas vetes shum atdhe dashes por nuk dim ku te drejtohemi ju lus te me pergjigjeni pozitivisht me kontaktoni email adresa aksh ose tjetra jemi nga qyteti i lypjanit.RROFT AKSH SHPRESA VETME.International
English
Faqe interaktive