Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Çeshtja Kombetare arrow Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Zaret u hodhën, AKSH ekziston PDF Print E-mail
10 Tetor 2007
Article Index
Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
Page 6
Komente

Koment nga GUEST më 2007-12-09 22:48:17
ju pershendes AKSH ju prift e mbara.po jo vetem per te drejta.po vetem bashkim kombetar ose vdekje......a me sllavet e karpateve mjaft e ka.do tju bashkohemi pershendet KODRA KERCOV

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:03:46
PERSHENDETJE 
AKSH JU DESHIROJ FAT NE JET SI KENI MAR GUXIMIN ME BA NI HAP TE TILL SHPRESOJ SHUM SE PO SE QE KA NEVOJ PER LUFT JOM NE GJENDJE TE SAKRIFIKOHEM PER VENDIN TIM DHE PER KOMBIN TIM JU GARANTOJ SE ATY KU DO TE GJINDENI JU DO TE GJINDEM EDHE UN DHE DO TA QOJM AMANETIN E DESHMORVE TAN DERI NE VUND

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:05:02
tung ju pershendes aksh

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:05:44
jam i gatshem nese thrret aksh per ju bashku trupave te aksh ju falminderi h.berisha

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:18:37
ju lumt ktyne trimav te akshs se sa per politikan tont kena me jet nlloq krejt qe adresa ishalla lajmeroheni pershendetje deri ather

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:24:54
me respek dhe krenai doti mroj dhe qlirojm tokat shqiptare per me i bashku ne nje toke qe quhet SHQIPERIA E MADHE.  
Roft AKSH-ja

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:25:09
aksh perpara

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:39:15
besa bes mu betue trojet shqiptare mu bashku 

Koment nga GUEST më 2008-01-18 14:55:52
Ska me juve ju jeni zemra e kosoves ... shum kisha pas deshir te ju bashkangjitem edhe une juve po une jam vetem 15 vjet

Koment nga GUEST më 2008-04-30 18:23:11
Bravo aksh (armata kombetare shqipetare ) veq vazhdoni se keni me bashku kosoven me shqiperin jeni zemra e kosoves edhe shqiperisInternational
English
Faqe interaktive