Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Çeshtja Kombetare arrow Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Zaret u hodhën, AKSH ekziston PDF Print E-mail
10 Tetor 2007
Article Index
Zaret u hodhën, AKSH ekziston
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
Page 6
Komente

Koment nga GUEST më 2008-05-15 11:51:45
FAN.S.NOLI popull ka ne mes tone shume armiq e tradhetore por mundohen kot me koti se nuk kane gje ne dore. P BALLIT KOMBETAR si pasardhesja direkte e familjes se ndritur te FRASHERLLIJVE duhet te ve ne balle te saj njerezit me te mire te kombit,pa dallim feje krahine e ideje.Vetem keshtu duhet te rifitohet besimi i popullit qe sot eshte i mashtruar.

Koment nga GUEST më 2008-06-03 15:31:17
rrofte aksh-ja dhe nje here e pergjithmone te realizojme idealin tone kombetar pra shqiperine etnike vetem perpara

Koment nga GUEST më 2008-10-07 23:12:16
ju lumt aksh shum kisha pas deshir me ju bashkangjit juve jam 24 vjeqar nga tetova kisha pas deshir te madhe te kishit qene prezent ne sulmin qe mori qeveria sllavo maqedonase bashk me tradhtaret te partis se politikes shqiptare ne maqedoni ndaj bradoecasve qe pa dije te tyre kan mare aksionin te ashtuquajtur stuhia malore dua te di perafersisht se a egziston aksh ne teritorin te ashtu quajtur maqedoni ( ilirida ) dhe a ka gjasa te hakmiret apo te themi iniciativ per lirimin e te burgosurve te vellezerve tane te pafajshem kete pyetje e bej se sllavet e ashtuquajtur maqedoni nuk marin parasysh dialogun e perfundimi eshte se keto sllavo maqedonasit kerkojn konflikt luftarak ja emaili me shkruani ju lutem shum dua ta di edhe sa duhet me duru ja emaili dhe njehere

Koment nga GUEST më 2008-10-29 23:41:43
Uroj te gjithe patriotet shqiptare ,por me keta idiote politikane qe kemi ne eshte veshtire te behet nje gje e tille .Une jam 32 vjet dhe uroj qe ta shoh SHQIPERINE ETNIKE se shpejti .duhet te jemi te bashkuar dhe jo te kemi 100 parti politike,me vjen shume keq kur degjoj se ne te gjitha trojet shqiptare ne kemi 1000 parti politike ,pra ne qofte se duam te ecim perpara duhet te jemi te bashkuar ashtu si ka thene heroi yne kombetar GJERGJ KASTRIOTI(SKENDERBEU)

Koment nga GUEST më 2008-11-29 00:01:19
E pershendes przemersisht AKSH-n kurre ma i gezuar skam qen se ate dite kure ne RTK u shfaqen djemet trima me arme ne dore qe i kishin kontrolluar disa vetura e besa me sa kame ndegjuar e kane ndaluar edhe nje vetur te SHPK-s dhe tash mbasi po dojne te huajt me e nda Kosoven do te kishte qen e udhes qe AKSH-ja te dilte me ma shume njerez perball kamerave te RTK-s dhe te ju tregonte te huajve dhe ketyre politikanave tane se po u nda Kosova AKSH dhe populli jane te gatshem me luftue. 
Edhe njeher rrnoft AKSH.

Koment nga GUEST më 2008-12-03 01:21:58
pershendetje te gjithe shqipe folesit nga Besart Hasani nje i ri nga rradhet e Ballit Kombetare te Kosoves sdua te zgjase shum se vetem se e teproj sa do te jene trojet shqiptare te ndara do te kete perhere dalje te ushtrive apo grupacioneve por ajo qe nuk me pelqen eshte se jane dal shum grupe kujt ti besosh kjo eshte nje shenje e keqe per kombin .... 
kisha nje kerkese per staffin e ketij domeni ...ju lutemi te diskutoni rreth kesaje teme : se duhet te kerkojm qe nga klasa e 5 fillore te kete nje lende Historia Kombetare shqiptare eshte mese e nevojshme ju pershendes respekt dhe perulje per te gjithe deshmoret e shqipnis etnike BRIGADA SKENDERBEU -sindikata e popullit

Koment nga REINIS më 2009-03-01 00:50:43
Padiskutim pro "Armates Kombetare Shqiptare".  
Shqiperi Etnike.

Koment nga GUEST më 2009-05-02 11:51:18
ju pershendes te ghithve kudo qe jeni o shqiptar populli shqiptar kudo qe osht besoj se ne bark vetem vlon si nje vullkan dhe besoj se do te jemi te fort qe te bashkohemi se nuk shkon ma keshtu deri sa ne jemi keshtu po se bashku me te fort jemi po inshalla sa ma shpejt do te bashkohemi te ghith  
dhe perkrahje keni nga te ghith shqiptaret kudo qe jan  
nga shkupi jam dhe barku me vlon dhe qdo her mendoj se a dote jem ghall qe ta shoh ate dit kur ne do te jemi bashk te ghith ju pershendes te ghithve.

Koment nga GUEST më 2009-05-26 11:47:17
pro ''Armates kombetare shqiptare''.Besoj se cdo shqiptar qe e quan veten shqiptar duhet te luftoje dhe ti edukoje femijet e tij per bashkimin e trojeve shqiptare,vetem keshtu vellezer nje dite ne do ta bejme endrren ne realitet.RROFT SHQIPERIA E MADHE.Pershendetje nga nje shqiptar i shqiperise meme.

Koment nga GUEST më 2009-10-28 02:37:06
me gjith shpirt e zemer presim te bashkohemi,te behemi nje trup nje shpirt ne trojet e bashkuara etnike,por,dyshoj ne bashkimin e forcave tona ngase shum shpejt harojm qellimin kur duhet te finalizohet xhdo gje ateher behemi cop cop.po aksh por me nje BES se nuk dotna tradhtojn udheheqesit si na tradhtuan udheheqesit e meparshem.e jetoj ket jet vetem te shijoj aromen e bashkimit kombetar per ket qellim edhe jeten e fal LAVDI DESHMOREVE TE KOMBIT RROFT POPULLI SHQIPETAR. International
English
Faqe interaktive