Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Çeshtja Kombetare arrow Përmendorja e Ballistit të njohur Xhem Hasa - Gostivari
Përmendorja e Ballistit të njohur Xhem Hasa - Gostivari PDF Print E-mail
04 Dhjetor 2006
Article Index
Përmendorja e Ballistit të njohur Xhem Hasa - Gostivari
Page 2
Page 3
Page 4
Page 5
Page 6
Page 7
Page 8
Page 9
Page 10
Komente

Koment nga GUEST më 2007-04-10 23:23:14
tung ju pershndes te gjithve ne ket WEB te bukur XHEM HASSA trimi ralle

Koment nga GUEST më 2007-04-10 23:23:48
HALLO UNE E KAM EMRIN XHAN HASA , XHEME HASA ESHTE IM STERGJYSH. 
UNE JAM KRENAR SHUM TE JAM HASA , i am from australia and my albanian isnt very good sorry.

Koment nga GUEST më 2007-04-27 10:16:52
Une birri i pare te xhem hasa,s Qani hasa ne Auatrali. Ndonese une e konsideroj kete veper si te padenje per ta paraqitur perpara jush, shpreh besimin time nder populin shqiptarve,dhe te jem i njohur se xhem hasa ka familje edhe veprimeve te njerezve dhe perftuar prej eksperiences se gjste te puneve te koheve moderne. Po sot beje thirje populine shqipetarve te kene besim nder vetdijen e tyre. Une jam ac larke preje jushe? O Zote t,u tregon se sa afere jam me Ju!

Koment nga GUEST më 2007-04-30 15:47:13
e pershendes ballin kombetar dhe familjen e XHEM HASA NGA FSHATI Simnice

Koment nga GUEST më 2007-04-30 15:47:22
kjo permendore e ka vendin mun ne qender te qytetit. zaimim nga zvicra

Koment nga GUEST më 2007-05-08 16:44:43
besm emini nga fshati simnic gjindem ne bern ju pershendes te gjidhve me vjen mir qe e perkujtoni ket heroj te madhe shqiptar edhe jame krenare qe jame nga fshati simnic se ai trimem ka lene ala trima qe e ndjekin rugen e atij tung 
 
 

Koment nga GUEST më 2007-05-29 10:35:12
une jam Gajur asani nga Fsh.Simnice dhe jam shum i gezuar si u ngrit permendorja ne fshat

Koment nga GUEST më 2007-05-31 10:27:15
Jam shqipetar i Shqiperise,kam degjuar shume pak per kete burre te arte i cili e vuri te gjithe jeten e tij ne kerkim dhe mbrojtje te ceshtjes kombetare.Lavdi atyre qe rrane per atdheun sepse do te jetojne gjithmone ne zemrat tona.NR Las Vegas

Koment nga GUEST më 2007-06-05 10:12:41
Jam krenar qe jam shqiptar dhe jam nga fshati simnic, pershendes familjen e XHEM HASES ne Gostivar dhe ne Australi ,jam shume i lumtur qe u vendos vari dhe permendorja ne fshat ,por duhet ti sjellim edhe ata 63 vareza qe gjenden ne nje grop masive te masakruar nga shkijet ne fshatin MITRA KRST te shkeve dhe te vendoset nje pllak perkujtimore . 
 
Ne shenje Respekti dhe Nderi  
Rroft Shqipnia e Madhe  
 
Ju pershndet HASI ZENDELI  
 

Koment nga GUEST më 2007-06-05 10:26:02
Vetem vazhdoni kshtu- Tani duhet ti ndertojm prmendore n Kalisht t Gostivarit edhe Hamz Bilallit me shok si ishte edhe vllai i Xhem Hases dhe t tjert trima t ices s Lums. 
 
Me respekt nipi i Hamzs- Ymeri nga LipjaniInternational
English
Faqe interaktive