Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Emigracioni arrow Njoftim i TV ALBA LIFE
Njoftim i TV ALBA LIFE PDF Print E-mail
20 Nentor 2009

Te nderuar bashkatdhetare,

TV ALBA LIFE JU URON:
GEZUAR DITEN E FLAMURIT!

TV ALBA LIFE do te transmetoje diten e shtune me daten 14 Nentor dhe ne vazhdim te javeve te tjera, ne oren 4 mbasdite, ne kanalin 35, emision special per festimin e Dites se Flamurit Kombetar ne Amerike.
Tema e emisionit eshte marre nga dy vargjet e para te Himnit Kombetar:

Rreth Flamurit te Perbashkuar,
Me nje deshire e nje qellim...

Ju urojme shikim te kendshem,
Qemal Zylo, Producent

 


Komente nga lexuesit

Koment nga GUEST më 2009-11-26 21:19:49
shum urime dhe ne ju urojm diten e flamurit te perbashkuar dhe shum ju falemenderojm per urimet kalofshi mir shum edhe ju.


International
English
Faqe interaktive