Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Politikë
Politika
Filter     Order     Display # 
 Date Item Title Hits
05 Prill 2013 Peticion kryetarëve të PBK dhe PBKD 18049
29 Mars 2013 Është koha për bashkim 17848
05 Qershor 2012 Nevoja për një politikë të qytetëruar 3397
25 Mars 2012 Vizitat e zyrtarëve shqiptarë në Uashington 4978
21 Prill 2011 Përse duhet votuar për Partinë Balli Kombëtar 5690
24 Maj 2010 Edukimi politik 2893
08 Korrik 2009 Z. Alimadhi, është koha për të dhënë dorëheqjen 4392
08 Korrik 2009 PDI përfaqësohet në Parlament 3358
02 Korrik 2009 Problemet e kodit të ri zgjedhor 3692
01 Qershor 2009 LISTA E PLOTË E KANDIDATËVE TË PBK PËR ZGJEDHJET E 28 QERSHORIT 2009 7077
21 Prill 2009 Balli Kombëtar (PBK) përcakton këtë javë aleancat 3273
31 Mars 2009 Balli Kombëtar në politikën post-komuniste shqiptare: 1990 - 2009 4971
04 Shkurt 2009 "Poli i Lirisë" fton PBK ne koalicion 4016
21 Janar 2009 Balli Kombëtar rrezikon të mos marrë pjesë në zgjedhjet e qershorit 3935
15 Janar 2009 Deklarate per mediat e PLL 3026
14 Gusht 2008 Komunikatë për media nga komiteti i Ballit Kombetar në Malishevë 3401
28 Korrik 2008 DEKLARATË POLITIKE 7137
21 Korrik 2008 Deklaratë publike 3417
15 Maj 2008 Letër nga lexuesit: PBK të afrojë njerëz të aftë dhe të ndershëm! 3316
09 Maj 2008 KUSHTETUTA DHE POLITIKA E DITES 4761
14 Prill 2008 Sa sht i involvuar Samarxhiqi n destabilizimin e gjendjes s siguris n Kosov?! 3412
14 Prill 2008 DIPLOMACI: Ambasadoret e shteteve arabe diskutojne per Kosoven me Avni Dervishin 3670
24 Mars 2008 Krkes drejtuar Kshillit Kombetar 4063
11 Janar 2008 Standartet e qeveritareve te qeverise Berisha 3279
09 Dhjetor 2007 Demagogjia e radhs mbi reformn n drejtsin shqiptare 4056
28 Nentor 2007 President apo monark mesjets 3510
02 Tetor 2007 S shpejti mblidhet Kongresi i Ballit Kombtar 3596
21 Shtator 2007 Letra nga lexuesit: PBK te jete me aktive per Kosoven 4026
01 Gusht 2007 Urime Presidentit t ri 3538
30 Maj 2007 Prse duhet t zgjidhet Jozefina Topalli Presidente ? 7616
21 Maj 2007 Komunikat e Komitetit t Ballit Kombtar Gjermani 4932
15 Maj 2007 Komunikat 3673
24 Prill 2007 Komunikat e komitetit t Ballit Kombtar Gjermani 7962
24 Prill 2007 Pr k punon qeveria shqiptare e kryeministrit Berisha 4521
18 Prill 2007 Nj parlament bikameral; Prse pikrisht tani? 3987
02 Prill 2007 Komunizmi eshte kanceri,lum ai qe nuk e fut ne shpirt! 7957
02 Mars 2007 KERKOJME LIRIMIN PA KUSHTE!!! 4986
25 Shkurt 2007 Berisha t mos luaj me emrin e Ballit Kombtar! 6047
23 Shkurt 2007 Rezultate inkurajuese t Ballit Kombtar n zgjedhjet vendore 4697
22 Janar 2007 Leter e hapur Pandeli Majkos 8774
02 Janar 2007 Kushtetuta dhe Presidenti i Republikes dinjiteti i Kombit apo... 5503
02 Janar 2007 Politikant shqiptar dhe Urtsia e Solomonit pa urtsi 4295
12 Dhjetor 2006 Ja pse jo diaspora 3739
20 Nentor 2006 Historia e zhvillimit nuk i fal vonesat 4656
23 Tetor 2006 Balli Kombtar vendos kushte pr aleancn me PD 5010
23 Tetor 2006 Hapja e dosjeve; bekim apo mallkim? 5163
16 Tetor 2006 Ismail Kadare kërkon që të hapen dosjet e komunizmit 43249
02 Tetor 2006 Media "pron" e publikut 12863
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 - 48 of 48
International
English
Faqe interaktive