Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Arti
Arti
Filter     Order     Display # 
 Date Item Title Hits
05 Prill 2011  Madhështia e të Lumes Nënë Tereza në tematiken e veprave të skulptorit Vasil Rakaj 2761
04 Gusht 2009 Fotografi dhe histori 3312
08 Korrik 2009 Dilemë e krijimit 2914
08 Korrik 2009 Krijimtaria e Abdyl Abdylit 3158
11 Qershor 2009 Koncert madhështor i muzikës klasike në New York 3982
26 Mars 2009 "Rranë këmbanat në Nju Jork!" 3311
05 Mars 2009 Pikturoj jo njerëzit, por botën e tyre të brendshme 3262
30 Dhjetor 2008 Ndikimi i një fotografie 3088
28 Nentor 2008 Valset shpirtërore në penel 3660
05 Dhjetor 2007 Ambasada n Rom kthehet n Galeri Arti me rastin e Festes se Pavaresise 4520
21 Shtator 2007 Edicioni XI i Festivalit Ndrkombtar t Poezis Ditt e Naimit 3624
 
<< Start < Previous 1 Next > End >>
Results 1 - 11 of 11
International
English
Faqe interaktive