Faqe kryesore arrow Arkivi i artikujve arrow Politika arrow Leter e hapur Pandeli Majkos
Leter e hapur Pandeli Majkos PDF Print E-mail
22 Janar 2007
Article Index
Leter e hapur Pandeli Majkos
Page 2
Komente

Koment nga GUEST më 2007-02-02 11:11:32
I lexova me vemendje komentet qe ishin shkruar ne ket faqe dhe me te vertet me erdhi keq se si munden shqipetaret te fjalosen per nje politikan qellimi i te cilit eshte nxamja e nje kolltuku ministror, ne te gjithe e dine se kush eshte Balli Kombetar dhe qka bere kjo organizat per qeshtjen kombetare ne pergjithesi dhe nuk duhet te na brengosin komentet e nje politikani te deshtuar, partia e te cilit jo shume vjet me pare Kosovn e quajke provinc. 
 
Me kete rast me lejoni tju uroj te gjithe banoreve te Shqiperise ame gezuar zgjedhjet, me shpresen qe ne keto zgjedhje te zgjidhen bijt dhe bijat me te mira te keti populli, te cilet do ta zhvillojne ket toke te bekuar. 
 
Naimi, Istog-Kosov 

Koment nga GUEST më 2007-02-02 11:11:49
Shkrimi i Juaj eshte nje detyrim ndaj vatanit dhe popullit tone te cilit duhet ti hapern syt e te heq qafe mbeturinat sllave si kjo e majkoviqit. 

Koment nga GUEST më 2007-02-06 11:00:38
te gjithe dime se P Majko eshte shqiptare me te cilin mburemi

Koment nga GUEST më 2007-02-06 10:59:00
Ju falenderoi te gjitheve ju qe me keni mbeshtetur ne komentet tuaja, dhe veanerisht administratoret e kesaj faqeje qe e publikuan kete shkrim ne webfaqen e "Ballit Kombetar". 
Me kete rast i uroj PBK suksese ne zgjedhje, dhe ne gjithe aktivitetin e saj politik. 
Pershendetje te sinqerta! 
Ilirian Iliriani

Koment nga GUEST më 2007-02-12 21:55:45
Banoj perkohesisht ne new york.U largova nga vendi yne me 1997 kur agjenturat e vendeve fqinje ne bashkepunim me sojin e sorrollopin e majkos,gjinushit, rucit shfrytezuan gabimet trashanike te qeverise se atehershme..dhe nisen ne zbatim planin per instalimin ekomunizmit te mallkuar pa pasur fijen e keqardhjes dhe pergjegjesise .E ndjek situaten politike ne shqiperi,fatkeqesisht punet nuk ecin fare mire......gjithmone ne ate drejtim te gabuar,gjithmone mbrapa te tjereve,gjithmone probleme te pazgjidhura.Asnjehere nuk do kemi ne perparim,asnjehere nuk do kemi zhvillim e progres neqoftese fara e keqe e majkos me kompani sdo te ndeshkohet per ate qe bene ,per ate te keqe qe i sollen dhe akoma po i sjellin atij populli fatkeq! Popull fatkeq qe po i humbet kurajo dhe besimi.Le tia kthejme ato sebashku le tia thyejme hundet kesaj rrace te felliqur,te zgjohemi, tia tregojme vendin qe i takon sebashku!! Rrofte Shqiperia!!
International
English
Faqe interaktive